Blog categories

Latest posts

Pomysły na kreatywne przebranie dla chłopca

46 Views 0 Liked

Superbohater dla chłopca

Nie da się ukryć, że jedną z najpopularniejszych propozycji są stroje superbohaterów, którzy ratują ludzkość przed złoczyńcami, lub przeciwnie… są po tej „złej stronie mocy”. Polecamy więc niepowtarzalny strój Badmana, który doskonale wpasuje się w karnawałowy klimat. To zestaw, który zachwyci każdego chłopca, niezależnie, ile ma lat. Przebranie pozwoli naszemu dziecku przeobrazić się w postać z doskonałą muskulaturą, dzięki czemu stanie się prawdziwym królem imprezy. Zalety stroju to świetnie wykonane, usztywniane mięśnie oraz bardzo wygodny, niekrępujący ruchów krój. Dodatkowe elementy, takie jak żółty pas przy spodniach, nakładki na buty, peleryna, czy kaptur z maską, przyciągają wzrok i stanowią dopełnienie stylizacji. Inna kreatywna propozycja to Gwiezdny Wojownik, który zrobi wrażenie na wszystkich zebranych - zarówno dzieciach, jak i dorosłych. Podstawą stroju jest bluza, która posiada specjalne nakładki imitujące poszczególne elementy zbroi. Komplet wyposażony jest także w doskonale wykonany hełm z maską i otworami na oczy. Aby podkreślić jeszcze bardziej obraną stylistykę, do stroju możemy dobrać dodatkowe akcesoria, takie jak zabawkowa broń. Z kolei dla fanów gwiezdnych potyczek proponujemy kostium Mrocznego Lorda, który złożony jest z bluzy imitującej zbroję oaz peleryny zapinanej na trwałe, ale wygodne rzepy. Dopełnieniem są nadrukowane piszczele, które połyskują oraz utrzymane w stylistyce rękawiczki.  

Na straży prawa

Doskonałym pomysłem na kostium dla chłopca są także propozycje imitujące służby mundurowe. Jednym z najpopularniejszych, a przy tym bardzo kreatywnych jest strój policjanta drogówki, który jest doskonały dla małych strażników porządku. Kostium to świetne odwzorowanie rzeczywistego umundurowania, dzięki czemu sprawi, że nasze dziecko stanie się królem balu. Całość składa się z bluzy i spodni oraz odpowiednio dobranych elementów, takich jak czapka i pasek z kaburą, które zachwycają dbałością o detale. Jeśli chcemy iść o krok dalej, możemy zapewnić dziecku strój amerykańskiego policjanta. Dzięki wzbogaceniu go o dodatkowe elementy, takie jak zabawkowe kajdanki, czy plastikowy pistolet, osiągniemy zaskakujący efekt. Hitem jest także przebranie SWAT, czyli strój, który przeniesie dziecko w świat amerykańskich sił specjalnych i działalności prawdziwych agentów. Nasza propozycja w połączeniu z dodatkową kominiarką sprawi, że każdy chłopiec będzie zachwycony. 

Sympatyczny zwierzak

Jeśli Twoje dziecko jest nieco młodsze, sprawdź naszą gamę strojów imitujących zwierzęta i inne elementy natury. Doskonałym podkreśleniem dziecięcej radości będzie m.in. strój żołędzia, który składa się z kombinezonu i specjalnej czapeczki. Dzięki starannemu wykonaniu całość jest niezwykle wygodna, a zastosowane kolory nie pozostawiają wątpliwości, co przedstawia nasza stylizacja. Dla amatorów zwierzaków proponujemy natomiast strój uroczego wróbelka, który posiada realistyczne skrzydełka i specjalną czapeczkę, z której wystają niemal prawdziwe piórka. Kompozycja ta doskonale sprawdzi się zarówno podczas balu karnawałowego, tematycznej imprezy przebierańców, czy jako zestaw na szkolną akademię przygotowywaną przez uczniów. Użyty podczas jego produkcji materiał przypomina welur, dzięki czemu jest miły w dotyku. Inne kreatywne propozycje to strój liska, pieska, czy kotka, czyli zestawy dedykowane dla najmłodszych. Ich wyjątkowość można podkreślić poprzez dołączenie dodatkowych elementów, np. własnoręcznie wykonanych ozdób.

Posted in: Blog

Leave a comment